לשירות לקוחות ותמיכה לחץ כאן
שמות דומיין
חידוש דומיין
דומיין בעברית
אחסון אתרים
תעודות SSL
אבטחת מותג
בניית אתר
בלוג
10th אוק 2016 | by: דויד פרידמן

עבור בעלי עסקים קטנים, הסמארטפון הוא לא פעם מרכז פעילות עסקית בעל חשיבות רבה. לעתים, המכשיר הקטן הזה שאנחנו שומרים בכיס או בתיק הוא אמצעי התקשורת הראשי שלנו עם לקוחות, ספקים וחברים לצוות. קיימות אינספור אפליקציות שמטרתן להקל על התקשורת הזו עבור בעלי עסקים קטנים, אבל לא רק. כיום אפשר בקלות לנהל מהסמארטפון משימות שלכם ושל עובדי העסק, את הזמן שלכם (ומחירו), את אנשי הקשר העסקיים שלכם ועוד. בעזרת אפליקציות אלה, אפשר לעשות הרבה יותר עם הסמארטפון מאשר רק לתקשר ולסנכרן מידע.

בחרנו עבורכם מספר אפליקציות שימושיות במיוחד שיגרמו לסמאטרפון לעבור יותר ולכם לעבוד פחות, אך ביעילות רבה יותר.

סורק בסלולרי – CamScanner

סורק משרדי הוא לא הפיתרון הנוח ביותר, במיוחד כשנמצאים בדרכים או אצל לקוחות. האפליקציה הזו תאפשר לכם לסרוק מסמכים באמצעות המצלמה של הסלולרי ולהפוך אותם לקבצי PDF קטנים ונוחים לשליחה. האפליקציה ניתנת להורדה והתקנה חינם, אך אם תרצו להסיר את שמה מתחתית המסמכים הנסרקים ואת הפרסומות מהממשק – תוכלו לרכוש רישיון עבורה.

לחתום בכל מקום – SignNow

אחת הדרכים הכי מיותרות לבזבז נייר ודיו היא להדפיס טפסים רק בשביל לחתום עליהם ואז לסרוק. בשביל להימנע מהתהליך האנטי-אקולוגי הזה, אפשר פשוט לחתום על מסמכים היישר מהסלולרי. אפליקציית SignNow תאפשר לכם לייבא כל קובץ PDF, DOC, RTF ועוד ולהדביק עליו את חתימתכם. תוכלו לחתום בחינם עד חמש חתימות בחודש, ואם תתרגלו לתענוג, תוכלו להסיר את ההגבלה ברכישת רישיון ולהדפיס הרבה פחות טפסים מיותרים.

זמן זה כסף – Toggl

לזמן יש נטיה לברוח לנו. רק התחלנו את היום ופתאום כבר צהריים. רק סיימנו צהריים ואוטוטו מסתיים יום העסקים. לאן ברח הזמן הזה, ומה הספקנו בו? לעתים קשה מאוד לכמת את הזמן שבילינו בכל משימה, ועצם ההתעסקות בלוחות זמנים מכלה לא מעט זמן. אפליקציית Toggl (שיש לה גם ממשק Web נוח מאוד) מאפשרת לבצע מעקב אחר משימות וגם מתן ערך כספי לזמנם. תוכלו לחלק את המשימות בין בין לקוחות שונים, וגם לפתוח חשבונות עבור עובדים בחברה שיאפשרו לכם לבצע מעקב גם אחרי הזמן שהם משקיעים במשימות שונות.

מי הזיז את הארגז שלי? – BoxMeUp

גם אם אינכם מנהלים מלאי, סביר להניח שלעסק שלכם יש "ארגזים". ארגזי ניירת, קבלות, חשבוניות, ציוד ואפילו תיקיות של דיסקים עם תוכן צרוב. ככל שמספר ה"ארגזים" עולה, כך גדל הקושי באיתור פריטים שונים. אפליקציית BoxMeUp מאפשרת לכם לשמור במקום אחד את רשימת תוכן הארגזים, ולתייג אותם באמצעות קודי QR. את אלה ניתן להדפיס ולהדביק על ארגזים שאז ניתן לסרוק בסמארטפון ולקבל את רשימת התוכן שהזנתם באפליקציה עבור הארגז. האפליקציה הזו שימושית גם בעת מעבר בין משרדים, ועוזרת למנוע אובדן של ארגזים חשובים.

כרטיסי ביקור בנוחות – CamCard

עדיין אוספים ומאבדים כרטיסי ביקור מנייר? אלא אם העסק שלכם עוסק בדפוס, אין שום סיבה שתחזיקו באלבום כרטיסי ביקור או ארנק מלא בהם. האפליקציה הנוחה והחינמית הזו תאפשר לכם לצלם ברגע ולסדר בסלולרי את כרטיסי הביקור שאתם מקבלים. את הקרטונים המעוצבים עם פרטי ההתקשרות תוכלו למחזר – להחזיר יכול להיות מעט לא מנומס.

מכירים אפליקציה שכל עסק חייב ואנחנו פספסנו? ספרו לנו בתגובות!

דויד פרידמן

שתף את הפוסט

כתיבת תגובה

Your email address will not be published.