לשירות לקוחות ותמיכה לחץ כאן
31st ינו 2017 | by: Noam Cohen

אם אתם מפעילים אתר, או אפילו מסתובבים ברשת מספיק זמן, אתם צוברים רשימה נאה של כלים אונליין, תוספים ואתרים, שמשמשים אתכם לביצוע פעולות מסוימות, מייעלים את העבודה או "סתם" חוסכים לכם זמן והתמודדות עם מכשולים שונים. אנחנו שומרים על כלים כאלה מכל משמר, מעבירים אותם איתנו מדפדפן אחד לשני, מקפידים לבדוק שהם מופיעים בסרגל הסימניות שלנו, כי בלעדיהם – החיים שלנו קשים בהרבה. אבל, למרות הנאמנות הגדולה שלנו להם, סביר להניח, כי תמיד נשמח להוסיף לסרגל שלנו כלים מועילים נוספים כאלה.

תנשמו עמוק, הכינו את הדפדפנים שלכם, והכירו חמישה כלים מעולים (ומועילים):

Zapier – כולנו מכירים את הנושא של "כללים" (Rules) שמשמשים בתוכנות שונות. מדובר במערכת של טריגרים שעובדים בגישת "אם-אז", למשל, באאוטלוק: אם נכנס מייל שהנושא שלו מכיל מילה מסוימת, אז המייל הזה מנותב לתיקיה X. אבל מערכות שונות מדברות בשפות שונות ו"חיבור" מסוג כזה ביניהן דרש בעבר השקעה של שעות עבודה רבות של מפתחים ומתכנתים. כאן, נכנסה Zapier לפעולה – המערכת שלה מאפשרת ליצור חיבור בין מאות שירותי צד ג' ואפליקציות, שעד כה, לא הייתה לנו שום דרך להחיל עליהן את גישת ה"אם-אז", וכל זה, בדרך קלה ופשוטה, שכמעט ואיננה דורשת ידע מקדים. באתר zapier.com.
bitly – קישורים ארוכים מידי? כתובת אתר בעברית חלקית או בעברית מלאה שהופכת למחרוזת ארוכה של סימנים מוזרים? לא רק ש-bitly מקצרת לכם את כתובות האתר, היא אף מאפשרת לכם לתת לקישור "שם" ייחודי ולקבל תובנות על כמות המקליקים על כל אחד מהקישורים שלכם, לצורך מדידת אפקטיביות. תוכלו לעשות זאת דרך האתר – bitly.com או בתוסף לדפדפן כרום.
Trello – שיתופיות היא מילת מפתח של הרבה יישומים ואתרים כיום. כלים שיתופיים מאפשרים לכם לנהל פרויקטים משותפים עם קולגות, או, אפילו, לארגן מסיבת הפתעה בשיתוף כל בני המשפחה. Trelloנחשב לאחד הכלים המובילים בתחום, בעיקר בגלל חוויית המשתמש המעולה שהוא מעניק למשתמשים בו. באתר trello.com.
Recite – עסקנו בעבר בהרחבה בוויזואליה וביתרונותיה בעת יצירת תכנים, לכן, הגיוני שנביא גם כלי בתחום זה. אתר recite מאפשר לכם לשתול מסרים טקסטואליים על תמונה נבחרת מתוך המאגר הקיים, בלי להשתמש בפוטושופ או בתוכנות עיבוד תמונה אחרות. לאחר שהתמונה נוצרה, תוכלו לשתף אותה באחת מחמש הרשתות החברתיות (פייסבוק,טוויטר, פינטרסט, טאמבלר או סטאמבלאפון), לקשר אליה או לשלוח אותה במייל.
SEMRush – אתם לא חייבים להיות אנשי SEO, כדי לרצות לדעת מה מצבו של האתר שלכם, באיזה מילות מפתח הוא מוביל, מי הם המתחרים שלכם וכד'. אמנם, כלים כגוגל אנליטיקס הם איכותיים ומקצועיים, אבל נדרש ידע גדול כדי להפיק מהם תובנות מעמיקות. SEMRush נותן לכם נתונים על קצה המזלג בתצוגה קריאה ומובנת, וללא הסברים מקצועיים מסובכים. באתר semrush.com.

ואתם,
יש לכם כלים מועדפים משלכם?
שתפו אותנו…

Noam Cohen

שתף את הפוסט

2 Comments

כתיבת תגובה

Your email address will not be published.