לשירות לקוחות ותמיכה לחץ כאן
שמות דומיין
חידוש דומיין
דומיין בעברית
אחסון אתרים
תעודות SSL
אבטחת מותג
בניית אתר
בלוג
31st ינו 2021 | by: Shimrit Pinto

אם אתם מפעילים אתר, או אפילו מסתובבים ברשת מספיק זמן, אתם צוברים רשימה נאה של כלים אונליין, תוספים ואתרים, שמשמשים אתכם לביצוע פעולות מסוימות, מייעלים את העבודה או "סתם" חוסכים לכם זמן והתמודדות עם מכשולים שונים. אנחנו שומרים על כלים כאלה מכל משמר, מעבירים אותם איתנו מדפדפן אחד לשני, מקפידים לבדוק שהם מופיעים בסרגל הסימניות שלנו, כי בלעדיהם – החיים שלנו קשים בהרבה. אבל, למרות הנאמנות הגדולה שלנו להם, סביר להניח, כי תמיד נשמח להוסיף לסרגל שלנו כלים מועילים נוספים כאלה.

תנשמו עמוק, הכינו את הדפדפנים שלכם, והכירו חמישה כלים מעולים (ומועילים):

Zapier – כולנו מכירים את הנושא של "כללים" (Rules) שמשמשים בתוכנות שונות. מדובר במערכת של טריגרים שעובדים בגישת "אם-אז", למשל, באאוטלוק: אם נכנס מייל שהנושא שלו מכיל מילה מסוימת, אז המייל הזה מנותב לתיקיה X. אבל מערכות שונות מדברות בשפות שונות ו"חיבור" מסוג כזה ביניהן דרש בעבר השקעה של שעות עבודה רבות של מפתחים ומתכנתים. כאן, נכנסה Zapier לפעולה – המערכת שלה מאפשרת ליצור חיבור בין מאות שירותי צד ג' ואפליקציות, שעד כה, לא הייתה לנו שום דרך להחיל עליהן את גישת ה"אם-אז", וכל זה, בדרך קלה ופשוטה, שכמעט ואיננה דורשת ידע מקדים. באתר zapier.com.

bitly – קישורים ארוכים מידי? כתובת אתר בעברית חלקית או בעברית מלאה שהופכת למחרוזת ארוכה של סימנים מוזרים? לא רק ש-bitly מקצרת לכם את כתובות האתר, היא אף מאפשרת לכם לתת לקישור "שם" ייחודי ולקבל תובנות על כמות המקליקים על כל אחד מהקישורים שלכם, לצורך מדידת אפקטיביות. תוכלו לעשות זאת דרך האתר – bitly.com או בתוסף לדפדפן כרום.

Trello – שיתופיות היא מילת מפתח של הרבה יישומים ואתרים כיום. כלים שיתופיים מאפשרים לכם לנהל פרויקטים משותפים עם קולגות, או, אפילו, לארגן מסיבת הפתעה בשיתוף כל בני המשפחה. Trelloנחשב לאחד הכלים המובילים בתחום, בעיקר בגלל חוויית המשתמש המעולה שהוא מעניק למשתמשים בו. באתר trello.com.

Canva – קנבה היא תוכנת עריכה מצויינת, שאתם כנראה כבר מכירים, ואם לא אז רוצו לנסות. קיימת גרסא של התוכנה בחינם, שם תוכלו להנות מ100 סוגי עיצוב לבחירה. ואלפי תבניות מעוצבות לשימוש מראש. פשוט בוחרים תבנית עיצוב שאוהבים ועורכים אותה איך שרוצים. בנוסף קיימות אלפי תמונות וגרפיקות מוכנות לשימוש חינם, עם אחסון בענן של 5GB.

SEMRush – אתם לא חייבים להיות אנשי SEO, כדי לרצות לדעת מה מצבו של האתר שלכם, באיזה מילות מפתח הוא מוביל, מי הם המתחרים שלכם וכד'. אמנם, כלים כגוגל אנליטיקס הם איכותיים ומקצועיים, אבל נדרש ידע גדול כדי להפיק מהם תובנות מעמיקות. SEMRush נותן לכם נתונים על קצה המזלג בתצוגה קריאה ומובנת, וללא הסברים מקצועיים מסובכים. באתר semrush.com.

ואתם,
יש לכם כלים מועדפים משלכם?
שתפו אותנו…

שתף את הפוסט

כתיבת תגובה

Your email address will not be published.